2017

prosinec 2017 Marsa Alam, hotel Brayka Bay Reef, říjen 2017 Hotel Happy Life Village u Dahabu, červenec 2017 Hotel Happy Life Village u Dahabu, květen / červen 2017 Marsa Alam, hotel Brayka Bay Reef

 

prosinec 2017 Marsa Alam, hotel Brayka Bay Reef

Volba pro prosincový pobyt v Egyptě padla na Marsa Alam a osvědčený hotel Brayka Bay Reef. Setkání s personálem hotelu i s více než dvacítkou známých, kteří zde pravidelně tráví vánoční svátky, bylo milé a nezapomenutelné. Přivítání v potápěčské základně však neproběhlo jako obvykle. V době našeho příletu se celá základna rušila, aby ji však během dvou dnů nahradila základna nová. Situace tedy dopadla dobře, a a tak vše - potápění, lidé kolem něj, pěkné počasí a bohatý podmořský život – znamenalo krásnou dovolenou.

říjen 2017 Hotel Happy Life Village u Dahabu

Podzimní dny v Egyptě

Říjnový pobyt u Dahabu v hotelu Happy Life Village byl jako vždy HAPPY. Škoda jen, že netrval déle. Ale setkání se známými potěšilo. Moře bylo vlídné a nabídlo nám chobotnice, odrance, španělského tanečníka, klauny i murény, ale především přátele  potápěče – takže díky za ty dary. A zase brzy NA SHLEDANOU.

červenec 2017 Hotel Happy Life Village u Dahabu

Příjemný návrat

Po delším čase se začalo znovu létat na Sinaj. Hotel Happy Life Village u Dahabu vyvolal přemnoho vzpomínek, připravil seznámení s Nadine a Chrisem z potápěčské základny Lagona Divers a setkání s řadou známých. Velkou radost nám udělala nečekaná návštěva  skvělého potápěče Andyho. I pod vodou to bylo prima – především setkání s karetou bylo zážitkem.  

květen / červen 2017 Marsa Alam, hotel Brayka Bay Reef

Jarní pobyt v Marsa Alam byl plný příjemných zážitků na suchu i pod vodou. Užili jsme si hezké ponory, krásnou narozeninovou oslavu i originální připomenutí jubilejního ponoru. A znovu - jak jinak v hotelu Brayka Bay Reef – jsme se setkali s několika známými z Německa i z Čech. A i moře bylo plné života.