2019

 

Prosinec 2018 – leden 2019 Dahab, hotel Happy Life Village, Duben 2019  Dahab, hotel Happy Life Village, Říjen 2019 Dahab, hotel Happy Life Village

 

Říjen 2019 Dahab, hotel Happy Life Village

Říjnový pobyt v Egyptě

Znovu jsem se vrátila na důvěrně známé  místo. Pobyt s přáteli vždycky prospěje a setkání s milými známými potěší. Dalo by se napsat, že dovolená v Dahabu je již „jako přes kopírák“, až na nečekanou bouřku, která byla pro nás opravdu zážitkem. Pod vodou bylo fajn. S mořem se s námi poslední den pobytu při posledním ponoru rozloučil mořský koníček.

Duben 2019  Dahab, hotel Happy Life Village

Duben v Dahabu

První tři dny pobytu byly nečekaně chladné – studený vítr a ranních 19°. Postupně se ale dostávaly teploty k těm obvyklým „dubnovým egyptským“. Celých 14 dní nám dělal značně nepříjemnou společnost obtížný hmyz, jakási dravá ploštice. Jinak vše ostatní bylo fajn: přátelé, ponory i fotografování. Oslavili jsme i Ivanin pětistý ponor.

 

Prosinec 2018 – leden 2019 Dahab, hotel Happy Life Village

Vánoce a Nový rok v Dahabu

Pobyt u Rudého moře se pro mne a některé mé přátele stává již tradicí. Místo přeplněných obchoďáků, spěchu a nervozity při předvánočních nákupech se setkáte s nepřeplněnými plážemi, příjemnými teplotami vzduchu i vody, bohatým podmořským životem a především s klidným prostředím a velmi milými lidmi na potápěčské základně Lagona Divers a v hotelu Happy Life Village. Nebude proto obtížné rozhodnout, kam se vydat za rok.